Laste ATV CFMOTO CFORCE 110, sinine

Laste ATV CFMOTO CFORCE 110, punane

Laste ATV CFORCE 110

Kiirus laste kätes

Osta juba täna. CFMOTO tootevalikut saab näha ja proovida meie Tallinna poes.

Hind alates 2290 €

Robin Lember

Rakvere poe juhata. Pikalt Starmoto kollektiivis olnud ja suurepäraste motoalaste teadmistega. Võite julget pöörduda tema poole kõikide oma küsimustega.
Tel. +372 563 74 243 
Email: [email protected]

Rakvere Pikk 6


TOOTEKIRJELDUS

Kauaoodatud CFMOTO CFORCE 110 laste ATV annab võimaluse ka noortel motospordi harrastajatele tunda ennast tõeliste võidusõitjatena. UUS laste ATV mudel on loodud turvalistust silmas pidades, et vanemad saaksid lasta oma lastel turvaliselt lõbutseda. Lisavarustusena pakutava CFMOTO Youth mobiilirakendusega on vanematel võimalik seada ATV’le kiirusepiirang ning samuti piirata seda, kui kaugele laps sõita saab. Kui kauguse piiramine on sisse lülitatud ning laps sõidab seadistatud alast välja, on võimalik jälgida ATV asukohta mobiilirakenduses ning ATV kaotab aeglaselt jõudu, andes teada lapsele, et on vanematest liiga kaugele liikunud. Kaugjuhitava jälgimisseadme paigaldamine maksab 159€. ATV’le on paigaldatud kill switch, mis lülitab ATV välja juhul, kui juht peaks ATV seljast maha kukkuma.

Hüdraulilised ketaspidurid tagavad hea pidurdusvõime ning turvalise sõiduelamuse. Kombineeritud pidurite süsteem võimaldab sujuvat pidurdamist ning lühikest pidurdamisdistantsi. Pidureid on võimalik ka eraldi vastavalt vajadusele kasutada. Kvaliteetsed maastikurehvid tagavad hea pidamise erinevatel pinnastel. ATV ei jää hätta mistahes raskes olukorras.

CFORCE 110 laste ATV’d viib edasi 1 silindriline bensiinimootor, mis on sobilik rahulikuks sõitmiseks ning ka võistlusspordiks. Mootoril on olemas elektrooniline starter. EFI, ehk elektriline kütuse sissepritse süsteem muudab ATV väga kütusesäästlikuks ning vähem saastavaks. Tänu EFI süsteemile töötab ATV ka talvel kergemalt ning ei pea muretsema selle pärast, kas ATV käima läheb. CFORCE 110 on tagaveoline ning varustatud lastele kasutamiseks lihtsaks tehtud käigukastiga, millel on 3 käiku ( F, N, R ). Kütusepaak mahutab 6.7 liitrit kütust, mis võimaldab lapsel sõidurõõme nautida ka pikematel sõitudel. Tippkiirus on piiratud 45 km/h, kuid lapsevanemal on võimalik mobiilist piirkiirust piirata vahemikus 1-45 km/h (lisavarustus). Sellisel viisil kiiruse piiramine on kasulik, kui ATV’l on mitu kasutajat, kes on erineva oskustasemega.

685 mm kõrgune iste ning ATV suurus on disainitud arvestades keskmise 10 aastase lapse kehaproportsioone. ATV on suuruse poolest sobilik 7-10 aastastele lastele. CFMOTO CF100 mudel kaalub kõigest 130 kg, mis teeb selle juhtimise kergeks.

3.5 tolline ekraan pakub juhile head ülevaadet ATV kohta. Ekraanilt on võimalik näha kiirust, läbisõitu, pöördeid, kütuse taset ning samuti teateid juhul, kui juht sõidab välja vanemate poolt seatud turvaalast.

Laste ATV CFMOTO CFORCE 110

Nüüd on ka lastel võimalus oma vanematega koos sõidurõõme nautida. CFMOTO CFORCE 110 mudel on ideaalne valik lastele, kes on huvitatud motospordist. ATV on rikkalikult varustatud erinevate turvaelementidega, mis tagavad vanematele turvatunde sellel ajal, kui laps ATV’ga ringi kihutab.

CFORCE 110 on saadaval kahes erinevas värvitoonis -sinine ja punane. Lisavarustusena on ka võimalus hankida ATV värvidega ühtivad riidekomplektid, mis on sobivad mistahes sõiduks.

ATV on sobiv kingitus lapsele jõuludeks või sünnipäevaks. Sellise kingitusega võib kindel olla, et see ei vedele paari päeva pärast toanurgas. CF110 ATV pakub sõidurõõmu pikaks ajaks ja kasvõi igapäevaselt.

Mootor : Ühesilindriline, nelja taktiline
Töömaht :110 cc
Garantii : Tehase garantii 3 aastat

Lisavarustus: Kaugjuhitav jälgimisseade – 159 €

Laste ATV’d pakuvad huvi? Uuri lähemalt ka EV110 mudeli kohta.

KETASPIDURID
Tavaliselt tulevad laste ATV-d trummelpiduritega, aga CFMOTO 110 murrab trende ja tuleb otse tehasest 3x hüdraulilisete ketaspiduritega. See on tõsine pidurdus võimsus!

SPIDOMEETER

Mitte sinu tavaline spidomeeter, vaid 3.5 tolline kõrgkvaliteetne LCD ekraan. 
Kuvab käike, kütusetaset, tulesid, läbisõitu ja muud vajaliku informatsiooni.

 

CFMOTO 110 on uus tase laste mototehnika vallas.

Laste ATV CFMOTO CF110 tehnilised andmed

ATV mudel
CFORCE 110
Tehasetähis
CF110AY10
Üldandmed
 
Pikkus x laius x kõrgus (mm)
1483x943x925 mm
Teljevahe (mm)
1020 mm
Istme kõrgus (mm)
685 mm
Kliirens (mm)
110 mm
Tühimass (kg)
130 kg
Kütusepaagi maht (L)
6.7 L
Maksimaalne lubatud kiirus (km/h)
45 km/h
Mootor
 
Mootori tüüp
SOHC ühe silindriline / nelja taktiline
Mootori töömaht (cc)
110 cc
Veermik
 
Veoskeem
2WD